Oxytree to szybko rosnące drzewo liściaste o wyjątkowych właściwościach.

Zenon Bednarek

Przetwarzanie zamówień 

 Zamówienie złożone na naszej stronie internetowej zostanie natychmiast zapisane, a na podany w zamówieniu adres e-mail wysłane zostanie potwierdzenia. Po złożeniu zamówienia na adres e-mail wysłana zostanie także faktura pro forma, a po otrzymaniu zapłaty faktura właściwa. O przewidywanym terminie dostawy/odbioru przesyłki powiadomimy w osobnym e-mailu.

 Dostawa

 W przypadku zamówienia minimum 50. sztuk Oxytree, sadzonki dostarczymy ZA DARMO na terenie Słowacji, Czech, Polski i Rumunii! W przypadku zamówień do 50. sztuk, koszt dostawy wynosi 29,90 zł za każdy adres dostawy w Polsce.

 Przewidywany termin dostawy

 W przypadku zamówienia złożonego w sezonie sadzenia (czyli od 1 maja do 31 lipca), sadzonki dostarczymy w terminie do 15 dni od otrzymania zapłaty (w uprzednio ustalonym terminie). W przypadku zamówienia złożonego poza sezonem sadzenia, dostawę rozpoczniemy na początku następnego okresu sadzenia. Nasi pracownicy skontaktują się z Państwem w celu ustalenia terminu dostawy. 

Sposoby płatności 

 •  Przelew
  Po zamówieniu wystawiamy fakturę pro forma, która wysłana jest na adres e-mail. Jeśli płatność nastąpi przelewem oczekujemy wpłaty całkowitej kwoty na konto bankowe podane na fakturze.
 • Płatność za pobraniem
  W przypadku skorzystania z usługi kurierskiej dajemy możliwość zapłaty kwoty zamówienia przy odbiorze towaru kurierowi.

Zwrot pieniędzy

 •  Rezygnacja z zamówienia
  W ciągu 8 dni od złożenia zamówienia można zmienić zdanie i zrezygnować z niego w formie pisemnej. W tym przypadku, zamówienie zostanie anulowane.
 • Rezygnacja z dokonanego zakupu
  W terminie 14 dni kalendarzowych od daty rozliczenia można odstąpić od umowy. W tym przypadku należy zwrócić nam Oxytree w stanie nienaruszonym a my zwrócimy pełną cenę drzew.

Polityka prywatności 

 Nasza firma przykłada szczególną wagę do ochrony danych osobowych. Dane podane przy składaniu zamówienia w żadnym wypadku nie są udostępniane osobom trzecim bez wymaganej prawem zgody. Dane te są wykorzystywane jedynie do realizacji zamówień i administracji związanej z zakupem.

Sezon sadzenia – to już!

Nie zapomnij o przygotowaniu swojego terenu pod Oxytree, które będą wspaniale dojrzewać na Twojej plantacji i w ogrodzie.

Sezonowe ceny Oxytree obowiązują od 1.kwietnia 2016r. do 30.czerwca 2016r. i dotyczą prawidłowo złożonych i opłaconych zamówień. Zamówienia złożone teraz będą dystrybuowane od maja, a sadzonki można będzie odebrać osobiście, jak również zamówić dostawę na wybrany przez Ciebie adres.


Powyższe ceny są cenami netto, nie zawierają podatku VAT.

Koszt dostawy dla zamówień poniżej 50 szt. Oxytree wynosi 29,90 zł, płatne w momencie dostawy.
Istnieje możliwość osobistego odbiory sadzonek w siedzibie firmy, we Wrocławiu.
Zamówienia powyżej 50 szt. dostarczamy bezpłatnie własnym transportem.

Zeby przejść do strony zamówienia kliknij poniższy link. pamiętaj !!! 

twój kod promocyjny to

bednarek

zamówienie